Haber Anasayfa - Editör Girişi
En Çok Okunan Haberler(2012)
Turnuva Haberleri (Yenilendi) - (21.03.2013) 25788
İncesu'da seçim çalışmaları - (04.11.2013) 17004
Kızılören Futbol Turnuvası soan erdi - (06.05.2016) 14131
Canlı yayın başladı ! - (29.06.2013) 12040
2012 Yılında Askere Gidecekelerin Listesi - (07.02.2012) 11690
Seçim sonuçları ! - (30.03.2014) 11255
Üniversiteliler buluşması gerçekleştirildi - (02.02.2015) 11129
Uzungöl piknik şöleni yapıldı. - (09.07.2012) 11077
Kızılören'de korkunç cinayet - (13.10.2014) 10567
Kayseri Kızılörenliler Derneği'nden Yol Açıklaması - (28.11.2013) 10015

En Beğenilen Haberler(2012)
Dernek'ten Özhaseki'ye ziyaret - (25.04.2014) 9
İstanbul Kızılörenliler Derneği 2500 ağaç dikti - (02.12.2014) 8
Yoğun kar yağışı devam ediyor (Güncellendi) - (09.01.2013) 8
Aydın Uzun doçent oldu - (08.12.2012) 8
Gölünbaşı'na sıcak asfalt yapıldı - (02.12.2012) 8
Kayseri Kızılörenliler Derneği'nden Yol Açıklaması - (28.11.2013) 8
Bir hemşerimiz daha profesör oldu - (29.11.2012) 8
Özhaseki Kızılören'de yol açılışı yaptı - (21.02.2014) 8
Kızılörenli firma Flash Haber'de - (11.03.2013) 8
Bursların ilk taksidi ödendi - (04.11.2014) 8
Yol tamamlanmak üzere - (01.11.2013) 8
İki kişi sobadan zehirlendi - (20.02.2015) 8
Uzungöl piknik şöleni yapıldı. - (09.07.2012) 8
Salih Güdelek Milletvekili adayı oldu - (06.09.2015) 8
Dernek Yönetimi belli oldu - (25.06.2012) 8
Hain saldırıda bir hemşerimiz şehit oldu - (20.07.2015) 8
Burs başvuruları başladı ! - (10.08.2015) 8
Kızılören Futbol Turnuvası soan erdi - (06.05.2016) 8
Kızılören'de Soygun - (24.02.2016) 8
Erciyese kar yağdı - (26.10.2015) 8

En çok okunan Haberler
2013 - 2012 - 2011 - 2010
2009 - 2008 - 2007 - 2006
2005 - 2004 - 2003 - 2002
:: Turnuva kuraları çekildi
13.sü yapılacak olan geleneksel Kızılörenliler futbol turnuvası kuraları çekildi. Turnuvanın İlk maçları 26.Eylül 2010 Pazar günü yapılacak. Turnuvaya katılacak olan takım listeleride açıklandı.

TURNUVAYA KATILAN TAKIMLARIN LİSTESİ

TAHTAKALESPOR
1.ABBAS ÜNALDI
2.YAKUP ÖZCAN
3.ERHAN UZUN
4.ABDULLAH ALTINGÖZ
5.YAKUP EŞSİZ
6.ERDEM UZUN
7.İLYAS KILIÇKAYA
8.AKİF EŞSİZ
9.ERTUĞRUL GÜDELEK
10.GÖKHAN TEKİN
11.ERDOĞAN KAPLAN
12.HAKAN GÖNEN
KEPEZSPOR
1.MUSTAFA KOYUNCU
2.MUSTAFA KÖMÜRCÜ
3.NEBİ ÇOBAN
4.ERHAN KOYUNUOYTÜRK
5.HAMDİ KOYUNCU
6.ÖMER KOYUNCU
7.MURAT ÖZÜKANAR
8.MAHMUT ŞİRİN
9.İRFAN HAVUZ
10.FATİH KÖMÜRCÜ
11.YASİN ŞİRİN
12.YILMAZ BULDUK
ERCİYESSPOR
1. OKTAY TAŞ
2. AYDIN ERCİYES
3.MUHARREM KORKMAZ
4. SİNAN ERBAY
5. HÜSEYİN TAŞ
6.SALİM COŞKUN
7.KUDDUSİ USTA
8.UĞUR ÖZCAN
9. ABDULLAH USTA
10.YUSUF KORKMAZ
11.ALİ CAN
12.MUSTAFA USTA
ÖTEBATANSPOR
1. İLKER CAN
2.YAKUP BUNSUZ
3.CUMALİ GÜLER
4.MUSTAFA TEKECİ
5.YAŞAR TEKECİ
6.MEHMET TEKECİ
7.H.MEHMET TEKECİ
8.BÜLENT TEKECİ
9.ERCAN YAPRAK
10.MEHMET GÜLER
11.İBRAHİM TOKOL
12.SAMET TEKECİ
DEMİRSPOR
1.YILDIRAY DEMİR
2.MEHMET DOĞAN
3.ERKAN SÜREK
4.CUMALİ TEPE
5.HARUN ARIKAN
6.RAMAZAN ARIKAN
7.KADİR AYTEN
8.YUSUF TEPE
9.ALİ DEMİR
10.SÜLEYMAN DEMİR
11.YUNUS KAPLAN
12.MUSTAFA İLKYAZ
13.SELÇUK BECER
STARSPOR
1.MUSTAFA ULUK
2.İLYAS ULUK
3.RAMAZAN ULUK
4.MEHMET ULUK
5.MEHMET COŞKUN
6.MUSTAFA KOÇAK
7.MUSTAFA GÖNEN
8.UĞUR ERYAZ
9.İSLAM KILIÇKAYA
10.OSMAN COŞKUN
11.SERHAT GÖÇEN
12.İBRAHİM KILIÇKAYA
ÇAMLICASPOR
1.MESUT ALTINGÖZ
2.NİHAT GÜLER
3.RAMAZAN ALTINGÖZ
4.MESUT SOYTÜRK
5.HASAN BAYINDIR
6.SAMET BULDUK
7.SAMİ KÜTÜKCÜ
8.İLYAS BAYINDIR
9.RECEP ALTINGÖZ
10.SÜLEYMAN ÖTER
11.MUSTAFA ALTINGÖZ
KAYSERİ GENÇLİK
1.HÜSEYİN ÖZALP
2.SALİH ÇANAK
3.İSA ERCİYES
4.FATİH ERTAN
5.ERDAL UZUN
6.LÜTFÜ COKUN
7.SELÇUK KAYAR
8.NECİP ERCİYES
9.CEMİL ULUK
10.YASİN ÖLMEZ
11.FURKAN ERİM
EFSANESPOR
1.RESUL GÖNEN
2.MEHMET ÖLMEZ
3.CEMAL DEĞİRMENCİ
4.MESUT ÇATALHÖYÜK
5.AZİZ DEMİR
6.İBRAHİM MERCAN
7.İSMET OKTAY
8.MUSTAFA GÜDELEK
9. H.MEHMET OKTAY
10.MUSTAFA KILIÇKAYA
11.H.BEKİR ÜNALDI
12.EKREM ÜNAL
13.NECATİ ULUK
14.RECEP GÜDELEK

19.09.2010
Bu haber 10483 kez okundu.

Yorum Ekleme Alanı
İsminiz :

YORUMLAR (Bu habere 110 adet yorum yazıldı)
turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar, dosluk sevgi ve kardeşlik kazansın...

kızılörenli-25.09.2010 

mac tarıhleri bellı ,butun takımlara saat 12:00 de mac var dıyeceksın 10 takım 100 futbolcu ve yanındakı kardesı arkadası destekcısı derken 100 kişide onlar oldumu sana 200 kişi, saat 12 de extralarla 250 kişi orada olurdu ,herkes toplanınca kura cekımını yapacaksın kım kımınle oynuyor o anda bellı olacak , muthıs bır kalabalık ve super goruntu olusurdu,yonetıme tavsıyem onumuzdekı haftanın kuraları bellı degılse bu sekılde yani mac gunu kuralar cekılsın saat 12 00 da 250 kişiyle govde gosterısı yapılsın yoksa herkes mac saatınden 5 dakıka once gelır macını oynar gıder yıne seyırcı ortalaması 20 ye duser,insaallah soyledıklerım dıkkate alınır

-25.09.2010 

bu sene katılım da biraz daha fazla inşallah turnuva güzel geçer ayrıca futbolcuların en gencı olan ertuğrul güdelek e başarılar

MUSTAFA ALPER-25.09.2010 

kepeze spora başarılar asker olmasaydık bu sene kepez sporda oynayacaktık ama... nebi çoban'a ve kepez spora başarılar mustafa abi selamlar takım yıne iiiiiii

HARİKA (MUSTAFA ALPER)AYVALIK-25.09.2010 

mustafa uluk oski abi başarılar diliyorum sana ağrı dağının eteklerinden

fatih emekci-25.09.2010 

turnuvanın organize edilmesindeki maksat tüm hemşerilerimizi birbirine kaynaştırmak sosyal aktivitelerini geliştirmek için düzenleniyor.ne bu ya meydan savaşımı yapıyoruz.herkes efendice çıksın topunu oynasın.kötülükten maraz dogar.o sahaya gelen herkes birbirine akraba hemşeri.sakin ve dostluk çerçevesinde bir turnuva olmasını diliyorum.katılan tüm takımlara başarılar dilerim.

içimizden biri-25.09.2010 

bu turnuvada erdem ve mustafa kömürcüye büyük sorumluluk düşüyor iki arkadaş takımlarına sahip çıkarsa turn. güzel geçer yoksa gene herseneki gibi tatsızlıklar yaşanır ikiside iyi arkadaşlar fakat bazen iddalı olmak ile kavgayı karıştırıyorlar finali erdemle m. kömürcü oynar

tirbün-24.09.2010 

biyo nun takımına başarılar kesin kupa bekliyoruz..

perfect-24.09.2010 

ilker mustafa yakup yaşar mehmet mehmet2 ercan cumali mehmet bülent ibrahim ötabatan sporun kadrosu tüm takımlara başarılar

ötebatanlı-24.09.2010 

kayderdeki defans kople kepezde geçmek zor bence herkese başarılar -erhan-yılmaz- nebi-geçmek zor

the m@sk-24.09.2010 

katılan tüm takımlara başarılar diliyorum dostluk ve centılmenlık ıcınde gecmesını temenni ederim.

mustafa aydın esenler ist-24.09.2010 

Diğer takımlarda kadrolarını açıklayabilirler mi ya da site yönetimine yollasınlar sitede yeralsın turnuva başlamadan yani cumartesiye kadar

-23.09.2010 

nebinin oynadıgı defanstan hıc bısey olmaz bol bol gırmızı kart olur kepez yınede sampıyonluga oynar

-23.09.2010 

iyi olanlar kazansın..

rus sami-23.09.2010 

katılan tüm takımlara başarılar diliyorum..seyir zevki yüksek ve mücadelesi çekişmeli maçlar olmasını temenni ediyorum...

son şampiyon çamlıca..ramazan..-23.09.2010 

sevgılı hemserılerım busenekı turnuvada herkese basarılar dılerım ıyı oynayan kazansın camlıca baska yok carsııııııı herkese karsı saygılar

-23.09.2010 

helal olsun yılmaza klasına yakışan bir takıma transfer olmuş.

-23.09.2010 

camlıcayla kayseri genclık soyledı kadrolarını sıra dıger takımlarda herkes yazsında hangı takımı tutacagımızı bılelım ,özellıkle kuddusı usta ve starsporun kadrosu cok merak edılıyor ,kayak zaten sonunculuga oynar ama belli olmaz kadroları ıyse onlarda iyi iş yapabılır

-23.09.2010 

arkadaşlar bütün takımlara başarılar dileriz.iyi oynayan kazansın yani dostluk kazansın kızılörenli arkadaşım ıza katılmamak elde değil her yıl olduğu gibi olmaz inşallah o hırçın arkadaşlar.bu yıl uslanmıştır.iyi oynayan kazansın internete kim ne yazarsa yazsın iyi ve güzel şeyler yazsınlar yabancılarda giriyor.yani tatlı atışmalar olsun şimdiden bütün takım arkadaşlarımıza başarılar dileriz.yorum yazanlar isimlerini veya takımda oynuyorsa oynadığı takımın ismini yazarlarsa iyi olur cevap verecek birileri olur.arkadaşlar bütün takımlar için söylüyoruz.yanlış isim yazanlara ve tanımadığınız nikli kişi ve kişilere lütfen cevap yazmayın.adam ya adını yazmaktan aciz sallıyor.

kayeri gençlik-22.09.2010 

yeni sol bek roberto carlos yılmaz aramıza hoş geldin muhteşem gollerini bekliyoruz

kepez severler-22.09.2010 

son şampiyon çamlıcaspor un kadrosu 1.mesut 2.sami 3.ramazan 4.samet 5.nihat 6.mustafa 7.mersedes sülo 8.hasan 9.mesut 10.recep 11.ilyas teknik trektör fatih altıngöz. çamlıcaya katkılarından dolayı antpa nihat öter.e çok teşekkür ederiz .

hasan şaş-22.09.2010 

çamlıca bize hafif gelir.bu sene hiç şansları yok ilk üçe bile giremezler.

erciyespor hayranı-22.09.2010 

evet ya hani kadroları yazında görelim.kayseri gençlige turnuvada başarılar dilerim.

kızılörenli-22.09.2010 

herkes yazsın kdrosunu kayserı gençlik yazmıs her takım yazsında gorelım

-22.09.2010 

hakem kim belli oldu mu

çarşı-21.09.2010 

gencler şov zamanı favori erciyes

mustafa oglu ugur özcan-21.09.2010 

Capello ne oldu takım kuruyordu fos çıktı galiba bu işler klavyede yazmakla olmuyor yeni takımlar vardı yeni oyuncular vardı ne oldu bombalar patlamadı yine aynı hamam aynı tas değişen bişey yok şampiyon belli

bombacı mülayim-21.09.2010 

son şampiyon ve bi önceki turnuvada en centılmen takım odülü alan çamlıcaya ve takımdaki en ıyı futbolcu ve gol krallığı ödülü alan recep abiye basarılar dılerız...

ödüle doymayan takımın taraftarları-21.09.2010 

kadrolar fıkstur nerdeee yonetım önce sen ısını yap mıllet gelır rahat ol

püf noktası-21.09.2010 

Tüm takımlara basarılar dıler turnuvanın maksadını asmadan,gercekten dostluk ve centılmenlık ıcınde gecmesını dılerım..

Recep ALTINGÖZ-21.09.2010 

1  2  3 4 
  Şimdi Sarıgöl'e ulaşım daha kolay!
  Sosyal tesislerde iftar başlıyor
  Kızılören Futbol Turnuvası soan erdi
  Kızılören-Şeyşaban yolu açılıyor
20.09.2018 Perşembe