15.12.2019 Pazar 
Betül UZUN
(4.11.2012 tarihinde vefat etti.)

Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziye Ekleme Alanı
İsminiz :

TAZİYELER
İLK YAĞMUR DAMLASI DÜŞTÜ,KURU YAPRAKLARINA GÜZÜN.ARDINDA KIŞ,KIYAMET,DERT,HÜZÜN...ALIN YAZISI HEPSİ...KISMET...HA YAZI,HA KIŞI,GECESİYLE GÜNDÜZÜN.KİM BİLİR KAÇ GÜNÜ KALDI ÖMRÜMÜZÜN?BİZDE YANINA GELECEZ ORDA BULUŞTURSUN RABBİM MEKANIN CENNET OLSUN.

-10.05.2013 

BENİ RAHMETLE ANARSIN YA,İŞİTSEN,BİR GÜN,ŞU SAĞIR KUBBEDEN ÜMİDİNİ KESMİŞ SESİMİN DİNDİĞİNİ?BU HAYALE DE BİR KERECİK OLSUN BAK Kİ SONSUZA DEK MEZARINA NUR YAĞDIĞINI KABRİN CENNET BAHÇESİ OLSUN.

Semiha-10.05.2013 

KİMİNİN SAYGIYLA ANILAN HATIRASI KALIR,KENDİSİ GİTTİĞİNDE ADINI DEVAM ETTİRİR.KİMİNİN BİR YIĞIN İYİLİĞİ,TOPLANIP ONU YAŞATAN SAĞLAM BİR ANIT OLUR:KİMİNİNDE BIRAKTIĞI YEGANE HATIRA,BÖYLE BİR HÜZÜN DOLU GÖLGE OLUR! ACIN ÇOK BÜYÜK HAYAT ÖLMEKLE BİTMİŞ OLSA BİR ŞEY ANLAŞILMAZDI,SENDE KALBİMİZDE YAŞIYORSUN MEKANIN CENNET OLSUN

NURSEL-10.05.2013 

Her zamanki yardımseverliğinle,susturma bu inleyen ruhu, dinle! Hayatın bütün gürültüsü dinse,yine de bu zavallı ruh düşmez ümitsizliğe çünkü olmazsa,zaman müsait:feryadına gökyüzü müsait!gönder bana sende neyse derdin.hatırlarmısın,bir zaman ne derdin.geleceği hiç almadan hayale gel dalalım biz bu sohbete.hayatın devirleri perde perde..ALLAH bilir ne var ilerde.canım sırdaşım MEKANIN CENNET OLSUN SEN YERİ DOLDURULAMAZ BİR ARKADAŞTIN SENİ ASLA UNUTMUCAM.

Nagihan-10.05.2013 

Gözümün önünden gitmeyen endamın kibarlığın bütün hayalim senin gibi olmaktı önümde kılavuz olan ışık senin hayalin gökyüzünü isteyerek gittin ilahi nur ufuktan süzülüp geçen gölgen arkandadır bu kainat senin hatıralarınla dopdolu bütün her yerde benzerlerin yansımakta şu parlayan yıldızlar irfanının şimşekleri geceler,eşyayı kavrayıştaki olgunluğundur canım arkadaşım mekanın cennet olsun,her zaman yanındayız dualarımızdasın.

Sena-9.05.2013 

Canım arkadaşım günler geçiyor aylar geçiyor yokluğunda gün geçtikçe dahada içimizi yakıyor sensiz hayat hiç çekilmiyor mekanın cennet olsun.

Nagihan-9.05.2013 

CENNET RUHUN MUTLULUĞU VE SEFASIDIR.SEVGİ İSE DÜNYADAN CENNETE UZANMIŞ KÖPRÜDÜR.BU KÖPRÜYÜ YIKANLAR,MUHABBET CENNETİNİN GÜZELLİKLERİNE ULAŞAMAYACAKTIR SEN RAHAT UYU ARKADAŞIM HER İNSAN YAŞATTIĞINI YAŞAYACAKTIR.RABBİM BÜYÜK..

Arkadaşın semiha-8.05.2013 

bu cennet ne güzel ne müthiş bir mekanmış!ALLAH inananlar için her türlü imkanı seferber etmiş ve dünyanın küçük bir zaman diliminde adanan bir hayata karşılık ebediyetin lezzetini sunmuş. YA RABB'İM SEN NE BÜYÜKSÜN!MEKANIN CENNET OLSUN.

Senanur-8.05.2013 

PEYGAMBERLERE KOMŞU OLMAK NE BÜYÜK BİR MUTLULUK!BAKSANA ŞU KEVSERİN ÇAĞLAYIŞI BİLE BURADAN DUYULUYOR.ŞU AKAN NEHİR KEVSERDEN KAYNAYAN SU.PEYGAMBER KOMŞUSU OLMAK KOLAY DEĞİL!BU,ALLAH'IN EN BÜYÜK LÜTUFLARINDAN BİRİSİDİR İNŞALLAH SENDE BU LÜTUFA ERERSİN NURLAR İÇİNDE YAT CANIM ARKADAŞIM MELEK ARKADAŞIM.

Feyza-8.05.2013 

CENNET İNANANLARIN HOŞUNA GİDECEK HER TÜRLÜ NİMETLERLE SÜSLENMİŞ.YETERKİ ORAYA GİRMEYİ HAK EDECEK GÜZELLİKLERDE BULUNALIM.RABB'İMİZ HEPİMİZE,HEPİMİZİN HEMDE HER İSTEDİĞİMİZİN YERİNE GETİRİLECEĞİ GÜZELLİKTE BİR CENNET VERİLECEKTİR.RABB'İM CENNETİYLE MÜJDELESİN BİZLERDE ÖLENE KADAR BU SİTEYE YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ SENİ ASLA UNUTMUCAZ UNUTANLARIDA ALLAHA HAVALE ETTİK CANIM ARKADAŞIM MEKANIN CENNET OLSUN.

Rümeysa -8.05.2013 

' 'Peygamber Sallaüahu Aleyhi ve Sellem, arkadaşlarından birini aradı da onu sordu. Ashab dediler ki: Ya Resulallah! Onun görmüş olduğun oğulcuğu öldü. Sonra Peygamber Sallalahu Aleyhi ve Sellem adamla karşı­laşınca, oğlundan sordu. Adam çocuğun öldüğünü Peygambere söyledi. Bunun üzerine Peygamber adama taziyede bulundu sonra buyurdu: Ey falanca! Hangisi sana daha sevimlidir: Ömrün boyunca dünyada onunla faydalanman mı, yoksa yarın kıyamette Cennet kapılarından bir kapıya senden önce o çocuk varıp da sana cennet kapısını açması mı? Adam cevab verdi: Ey Allah'ın Peygamberi! Doğrusu, benden önce onun cennete gidip kapısını bana açması, bana daha sevimlidir. Peygamber buyurdu: İşte sana, bu vardır, "[63] rabbim anasına babasına kardeşlerine cennet kapısını actırsın unutmucaz unutdurmucaz seni cok özlüyoruz

-7.05.2013 

Unuttuk zannetme adını sesini içimizden söküp attık zannetmet yokluğunu sineye umudumuzu yüreğimize vurduk sensizliğe alişmak çok zor nurlar içinde yat mekanın CENNET: olsun.

ARKADAŞLARIN-2.05.2013 

HER TESADÜF BİR BAŞLANGIÇTIR FİNALİ SEN OYNARSIN PERDEYİ KADER KAPATIR,MEKANIN CENNET OLSUN CANIM MELEK ARKADAŞIM SEN BORCUNU ÖDEDİN GERİSİDE ALLAHA HAVALE..

Arkadaşın-2.05.2013 

Nice umutsuz kapılar vardır,açılmaz RABBİMİN KAPISI BÜYÜKTÜR kapanmaz sen umudunu kaybetme RABBİM KULUNU YANLIZ BIRAKMAZ RABBİM SENİNLE OLSUN MEKANIN CENNET OLSUN.

Arkadaşın LEYLA-2.05.2013 

ÖLÜM FANİ GÜNLERİN AKŞAMLADIĞI VE HAKİKAT ŞAFAKLARININ MAHŞER SABAHINI AÇMAK ÜZERE SÖKTÜĞÜ,TECELLİ NOKTASIDIR.ÖMÜR BİR NEHİR GİBİDİR,ÖNÜNE BEND VURAMASSIN,İYİSİMİ AKAN NEHİRDEN AHİRET KOVANI DOLDURMAĞA BAK SENDE KOVANI DOLDURUP GİTTİN BU DÜNYADA SENİN GİBİ VARMIYDI DÜNYALAR İYİSİ BİRTANEYDİN MELEKTİN MEKANIN CENNET OLSUN İNŞALLAH BİZEDE ŞEFAAT EDERSİN.DULARIM SENİNLE.

SEMİHA-1.05.2013 

İlk kundağın ben oldum yavrum ilk oyuncağın ben yavrum acı nedir tatlı nedir bilmezdin dilin damağın ben oldum yavrum elinin ermediği dilinin dönmediği çağlarda yavrum kolun kanadın ben oldum dilin dudağın ben oldum yavrum belki kıskanırlar diye gördüklerini sakladım gözlerden gülücüklerini tülün duvağın ben olayım yavrum..

Bir Anne-1.05.2013 

Günler geçtikçe hasretin bir çığ gibi büyüyor bir gün gelipte bizden ayrılacağın helede zamansız hiç aklıma gelmezdi ama kader rabbim öyle istedi daha seninle yapacağımız çok işlerimiz vardı ama olmadı rabbim seni daha çok sevmiş rabbim mekanını cennet eylesin canım arkadaşım unutmamak ve unutulmamak dileğiyle.

Sena-1.05.2013 

Cenazemi gördüğünde AYRILIK"diye feryat etme,neden güneşin ve ayın batışından şikayetçisin?MADEMKİ MEZARA İNDİRİLİŞİMİ SEYRETTİN ,ÇIKIŞIMIDA GÖR.HANGİ TOHUM YERE DÖKÜLDÜDE ÇIKMADIKİ MEKANIN CENNET OLSUN

Sümeyra-30.04.2013 

Ayrılıktan parçalanmış yürek isterim ben,derdimi dökmem gerek ağladım her yerde hep ah eyledim gördüğüm her kul için dostum dedim derki feryadım sensizliğe duysa her kim gözlerinden kan gelir.yokluğunda bize kan ağlatıyor canım arkadaşım mekanın cennet olsun.

Sehernur-30.04.2013 

EY ALLAHIM,ÖLÜM ÇAĞINDA CAN KUŞUMUZUN BEDEN KAFESİNDEN ÇIKACAĞI ZAMAN ONA YEMYEŞİL KUTLULUK AĞACININ DALLARINI GÖSTER DE ONLARI DİLESİN İSTESİN O DİLEKLE O İSTEKLE BİR HOŞÇA KANAT ÇIRPSIN,ÜRKMEDEN,SEVİNÇLE KAFESTEN UÇUP GİTSİN SENDE SESSİZ SEDASIZ UÇTUN GİTTİN SANKİ ACELEN VAR GİBİ BİZİ BIRAKTIN İNŞALLAH RABBİM SENİ PEYGAMBER EFENDİMİZ SAV KOMŞU EYLER CENNETİYLE MÜJDELER NUR İÇİNDE YAT...

NESLİHAN-30.04.2013 

SEN ADLİ ZULÜM SANMA TESLİM OL EVDE YANMA SABRET SAKIN USANMA MEVLA GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER DEME ŞU NİÇİN BÖYLE YERİNCEDİR O ÖYLE BAK SONUNDA SABREYLE MEVLA GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.KABRİN NURLARLA DOLSUN MEKANIN CENNET OLSUN.

Semiha-29.04.2013 

Zemheri istemem,narı istemem,gülüm,katlanılmaz harı istemem,hak yolunda özge yari istemem,mezarım gönüller diyarı olsun.nimet kadri bilmeyenin ahvali olur günden güne beter demişler gelen bu cihana gider yesari konar göçer,devran döner demişler.mekanın cennet olsun nur içinde yat.

Cahide-29.04.2013 

ÖLÜM GÜL,ÖLÜM SÜNBÜL, ÖLÜM MENEKŞE.SÖZÜ GÜL,SÖZÜ SÜNBÜL,SÖZÜ MENEKŞE..ÖYLEYSE ÖLÜMSE GÜLÜMSE SENDE GÜLLERİN ARASINDA BİZE GÜLÜMSÜYORSUN BİLİYORUZ SENİ SEVİYORUZ DUALARIMIZ SENİNLE MEKANIN CENNET OLSUN.

Arkadaşın kübra-29.04.2013 

BİR GÜL MAHZUN DURUR BAHÇEDE YAPRAKLARI YORGUN.SEN PEMBE GÜLLERİN EN PEMBESİ!HASTA SOLGUN BİR GÜL TAZE DURUR BAHÇEDE YAPRAKLARI DİRİ SEN BEYAZ GÜLLERİN EN BEYAZI SABAHLAR KADAR GÜZEL RABBİM MEKANINI GÜLLERLE DONATSIN.CANIM ARKADAŞIM.

CEMİLE İSTANBUL-28.04.2013 

Betülcüm mekanın cennet bahçesi olsun rabbim daima seninle olsun sen melek gibiydin gidişin okadar zamansız olduki bizleri yıktın gittin canım benim seni çok özlüyoruz her zaman dua ediyoruz ve seni çok özlüyoruz

Leyla tuğba-28.04.2013 

Âyetel Kürsî بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَللهُ لآ اِلَهَ اِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَاْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَوَاتِ وَمَا فِي اْلاَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ اِلاَّ بِاِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ اَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ اِلاَّ بِمَا شَآءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَوَاتِ وَاْلاَرْضَ وَلاَ يَؤُدُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN NUR İÇİNDE YAT.

koylü-27.04.2013 

her gün istisnazıs üc beş kere bu siteyi ziyaret ediyorum ve burda yazılanları okuyor ve gururlanıyorum gögsüm kabarıyor ALLAH burda birşey yazıp paylaşan her kezden razı olsun sağolun RABBİM sizlere evlat acısı yeğen acısı akraba acısı yaşatmasın inşallah tanıyan herkes ve bizler biliyoruzki rahmetli bu dünyada annesine babasına akrabalarına arkadaşlarına ölümüne kadar en ufak bir saygısızlık terbiyesizlik etmedi ve herkesin sevgisini takdirini kazanmış pırıl pırıl neşeli tertemiz biriydi aksini kimse inkar edemez edecek biride varsa namussuz şerefsizin tekidir yada tanımayan biridir bu yüzdendirki günün birinde birileri geldi talip oldu oldu ama RABBİM nasip etmedi bu melek insanı onlara nedenmi layık görmedi cünkü layıkları biri yada bir aile olmadıkları icin ALLAH bile yakıştırmadı ve yanına aldı umarım herkez layık olduğu her şeyi layıkıyla yaşar bu dünyada bu işler parayla degil sırayla ama cekilen her acıyı yaşanan her acıyı yaşatan bu dünyada bin katını yaşar inşallah bu dünyada RAHMETLİYE YÜCE RABBİMDEN GANİ GANİ RAHMET DİLİYORUM UNUTMUCAZ UNUTDURMUCAZ İNŞALLAH SENİ SEVİYORUZ BETÜL UZUN

-26.04.2013 

Gözleri yıldızlara benzer dilleri bala benzer erenler anlattıki çocuklar güle benzer tam severler sevince duyguları ne ince solar örselenince çocuklar güle benzer can gelirdi cihana anlaşılsaydı mana büyükler bahçıvana çocuklar güle benzer..RABBİM HİÇ KİMSEYE EVLAT ACISI GÖSTERMESİN.

....-25.04.2013 

DEDİLERKİ:CEHENNEMDE ODUN BULUNMAZ,YOLCU,YAKACAĞINI KENDİ GÖTÜRÜR.ANLADIM Kİ,CENNETE GİDEN DE BURADAN GÜLÜNÜ,ZAMBAĞINI KENDİN GÖTÜRDÜN, AMA BİZİDE YAKTIN ARKADAŞIM HEMDE SÖNMEZ BİR ATEŞLE YAKTIN MEKANIN CENNET OLSUN BİZİ UNUTMA BİZ SENİ ASLA UNUTMAYACAZ DUALARIMIZ HEP SENİNLE..

ARKADAŞLARIN CANAN CANSU-25.04.2013 

İlk yağmur damlası düştü,kuru yapraklarına gözün.Ardında kış kıyamet,dert,hüzün...Alın yazısı hepsi..Kısmet..Ha yazı,ha kışı,gecesiyle gündüzün.kim bilir kaç günü kaldı ömrümüzün?NURLAR İÇİNDE YAT CANIM ARKADAŞIM MEKANIN CENNET OLSUN RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

RABİAN -25.04.2013 

1  2  3  4  5  6  7 8  9  10  11  12  13  14  15  16 
  Ali KILIÇKAYA
  Mehmet İLMEK
  Mehmet ATAKAN
  İsmi ŞAHİN

Tüm Vefat Edenler